Top

Golden Plus Professional

Cilt lekelerine neden olan etken yalnızca güneş ışınları değildir, farklı sebeplerden dolayı da ortaya çıkabilirler. Genetik faktörler, ilaçlar, doğum, solaryum,güneş ışığı gibi bronzlaşma yöntemleri de lekelerin oluşma nedenleri arasında yer alır. Yaygın olarak lekeler, yanak, çene, alın gibi bölgelerde sık oluşmakla birlikte yüzde oluştuklarında cildi pürüzsüzlükten uzaklaştırır ve daha solgun bir görünüm verir. Ancak dekolte bölgesinde, sırt, ve ilerleyen yaşla birlikte ellerde de görülebilir.

Sosyalleşmeyi seviyor olabilirsiniz ancak yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki bu lekeler utanç verici olabilir. Ayrıca çok daha genç, pürüzsüz, lekelerden arınmış ve sağlıklı bir cilde sahip olmak her kadının hakkıdır. Lekelerden kurtulmak için bazı medikal uygulamalar vardır. Ancak onlardan temelli kurtulmak ve oluşumlarını durdurmak için hayat boyu dikkat etmeniz gereken önemli detaylar bulunur. Bununla birlikte evde yapabileceğiniz doğal maskeler lekeleri gidermede oldukça etkili çözüm sağlar. İşte cilt lekelerinizi gidermenize yardımcı olacak doğal öneriler…

Cilt lekelerini gidermeniz için en akıllıca davranış aşırı güneşlenmekten kaçınmak ve güneş kremi , Leke giderici kremler kullanmaktır. Cilt lekelerinin oluşumuna neden olan başlıca sebep olan güneş ışınlarına maruz kalmamak için yaz, kış fark etmez korunmak ve koruyucu leke  kremi kullanılmalıdır.

A, C, E vitaminleri leke açıcı özelliğe sahiptir. Bu vitaminleri takviye alabilir veya bu vitaminleri içeren leke kremleri , güneş kremleri kullanabilirsiniz.

Post a Comment

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password