Top

Golden Plus Professional

Cilt kırışıkları çoğumuzun yaşadığı ve yaşayacağı sorunlardan biridir. Özellikle kadınlar bu konuda hassas olsa da erkekler de yaşanan bu kırışıklıklardan mutlu değildir. Estetik açıdan iyi bir görünüm vermeyen kırışıklıklar yüzümüzü daha yorgun, cansız veya sert gösterebilirler. Peki bizi mutsuz eden kırışıklıklarda nasıl kurtulabiliriz? Cilt kırışıklıklarına ne iyi gelir?

Herkes genç ve canlı bir cilde sahip olmak ister ama cilde gereken önemi herkes vermez. Cilt zamanla elastikiyetini kaybeder ve ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar oluşabilir. Son günlerde kırışıklıklar için kullanılan birçok estetik yöntemler olsa da bitkisel ürünler ve takviye cilt bakım ürünleri kullanmaktan vazgeçmeyenlerin sayısı oldukça fazladır. Yıllar geçse bile genç gözükmek isteyenlerin ilk olarak sağlıklı beslenmesi çok büyük önem taşır. Yalnızca cildi yaşlanmaya karşı korumak için değil sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için hyaluronik asit ve hamamelis (cadı fındığı) özeliklere sahip ürünler kullanılmalıdır. Uyku düzeni, egzersizler ve stresten uzak bir yaşam cilt sağlığı için oldukça önemlidir.

CİLT KIRIŞIKLIKLARINA NE İYİ GELİR?

Cilde iyi gelecek temel faktörlerden en önemlisi uyku düzeni. Uyku düzeni cildinizin dinlenmesine ve gerekli hücrelerin daha verimli çalışmasına yardımcı olur.
Egzersizler cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz tutmanızı sağlar.

Ve son olarak günlük cilt bakım rutininizde kesinlikle hyaluronik asit  veya 24 Ayar altın içeren ürün olmasına özen gösterin. Evet Yanlış duymadınız. 24 Ayar altın 😊
Hyaluronik asit nedir? Hemen açıklayalım.
Hyaluronik asit cildinizi gün boyunca yenileyip yaşlanma etkilerini yok ediyor.

Çok zengin aktif içeriklerle cildi sıkılaştırıyor, hücre yenilenmesini hızlandırıyor, kırışıklıkları açıyor ve lekelerle mücadele ediyor. Yani kısacası cildinizin zinde kalması için gerekli tüm ihtiyaçları salgılıyor.


24K ayar altın ne işe yarar?
24K Altın parçacıkları Cildin alt katmanındaki kasların arasını dolduruyor, yüz ovalini şekillendiriyor

Kuru ciltleri yumuşatıyor ve nemsizliğe bağlı kırışıklıkların yok olmasını sağlıyor 😊
Bilgileri aldığımıza göre keyifli bakımlar 😊

Post a Comment

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password