Top
golden plus professional

HAKKIMIZDA

Golden Plus, kozmetik sektörünün duayeni kuruculara sahip Motto Cosmetics markasıdır. Motto Cosmetics, 2018 yılında İstanbul’da kurulmuş, kozmetik ürünleri konusunda uzmanlaşmış, toptan ve perakende ürünleri en uygun fiyatlarla tarafınıza ulaştırmayı amaçlayan bir firmadır. Bünyesinde barındırdığı ve üretimini yaptığı Motto Plus, Golden Plus, markaları haricinde distribütörlüğünü, dağıtımını ve satışını yapmakta olduğu Dax, Mixup, Botanica Comfort, The Natural Ritualist gibi yüzlerce ürün ile kozmetik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her ürünü tarafınıza ulaştırmayı hedeflemektedir. Golden Plus Markamız Cilt Bakımı, Saç Bakımı ve Vücut Bakımı kategorilerinde en iyi ürünleri üretmeye odaklanmıştır. İlk üretimi olan Yoğunlaştırıcı Mavi Serum ile bir çok müşterimize en iyi sonucu yaratmıştır.
Yoğun istek üzerine cilt bakım ürünlerinede dahil olan GoldenPlus, 24K Altın parçacıklı serum, C vitamini serum ve Leke kremi olarak ürünler ile kullanıcıların gözdesi olmuştur. Her zaman kaliteli ürünler, üst düzey alışveriş deneyimi ve mutlu müşterileri hedef edip bu hedefine ulaşmıştır.
Her zaman başarılı, Yüksek kaliteli ve yep yeni ürünler ile kullanıcılarının tercihi olmaya devam edecektir ve sizinde tercihiniz olmaktan gurur duyarız…

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password